واحدهای شرکت رایانه پویا حافظ

شرکت رایانه پویای حافظ به طور کلی در چهار بخش مشاوره و نظارت، بازاریابی و فروش، مهندسی و اجرا و خدمات پس از فروش فعالیت می­ کند که در ادامه، فعالیت­ های هر بخش به اختصار آورده شده است.

 •  مشاوره و نظارت

  این واحد در زمینه مشاوره و نظارت بر پروژه های فناوری اطلاعات فعالیت دارد و متشکل از تیم مهندسین مشاور توانمند و کارشناسان اجرایی با سابقه در زمینه مشاوره مدیریتی، مشاوره سخت­ افزار و زیرساخت، نرم­ افزار و پرتال، انتقال داده، امنیت شبکه و راه­کارهای امنیت اطلاعات می­ باشد.

  این تیم مجرب، در انجام پروژه­ های مشاوره جهت طراحی، نصب و راه­ اندازی شبکه­ های محلی، گسترده و بی­ سیم، مشاوره جهت تأمین تجهیزات سخت­ افزاری و اجرای مرکز داده و اتاق سرور ارائه و اجرای راه­کار جهت بهبود عملکرد شبکه، مشاوره، نصب و راه­ اندازی سیستم­ های ذخیره­ سازی، ارائه راه­کارهای سخت­ افزاری و نرم­ افزاری جهت تأمین، حفظ و ارتقای امنیت اطلاعات و امنیت شبکه، طراحی نرم­ افزار، طراحی و تولید محتوای وب­سایت مشغول ارائه خدمت به نهادهای دولتی و خصوصی می­ باشد.

 • بازاریابی و فروش

  این واحد با کارشناسان متبحر جهت ارائه خدمت در زمینه شناسایی مشتریان و ارائه پیشنهاد به منظور فروش تجهیزات سخت­ افزاری، نرم افزاری، امنیتی، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و همچنین تجهیزات ذخیره­ سازی فعالیت دارد و تا کنون برای پروژه­ های مختلف دولتی و خصوصی، در زمینه فروش انواع کالا و خدمات حوزه فناوری اطلاعات، با حضور در استعلام­ ها و مناقصه­ ها فعالیت داشته است.

 • مهندسی و اجرا

  این واحد در جهت تکمیل فعالیت واحدهای مشاوره و نظارت و بازاریابی و فروش نسبت به ارائه راه­کارهای اجرایی برای پروژه­ های فناوری اطلاعات همکاری می­ نماید. ارائه راه­کارهای بهینه و اجرای دقیق و مهندسی پروژه­ ها در زمان مشخص شده و تحویل به کارفرما بر اساس استانداردهای موجود و توافقات فی­ ما بین از وظایف این واحد می­ باشد.

 • خدمات پس از فروش

  امور پشتیبانی و خدمات پس از فروش این مجموعه که در راستای حمایت از حقوق مشتری و مشتری­ مداری است، با به­ کارگیری مهندسین زبده و کارآزموده انجام می­ شود. سابقه درخشان و طولانی در ارائه خدمات پشتیبانی به سازمان­ های دولتی و خصوصی و خدمات پس از فروش به مشتریان و رضایت خاطر آن­ها، دال بر تبحر و کاردانی این مجموعه در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. شرکت رایانه پویای حافظ بر این باور است که مشاوره، فروش و اجرا، تنها بخشی از خدماتی است که به مشتری ارائه می ­شود و بخش مهم­تر را که همان همراه بودن با مشتری در ادامه راه است، جزء وظایف اصلی خود می­ داند و بدین ترتیب همواره برای حفظ رضایت مشتری، حداکثر تلاش خود را در جهت ارائه بهتر خدمات پس از فروش نموده است. کارشناسان این واحد، همچنین جهت آموزش مشتریان در زمینه به­ کارگیری تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت حضوری و از راه دور فعالیت می­ نمایند.